Vertigo

O nas

 

 

Vertigo Fashion PR Agency oferuje kompleksowe usługi w zakresie fashion public relations

Od niemal dziesięciu lat tworzymy spójne strategie promocji marek odzieżowych.

Prowadzimy profesjonalny showroom oraz agencję w Warszawie. Stylowe wnętrza umożliwiają efektowną ekspozycję kolekcji.

 

dekoratornia_ok.JPG [miniaturka]    5.JPG [miniaturka]   4.JPG [miniaturka]

 

Pod koniec 2011r. wraz z programem "Dekoratornia" w TV4, przeszliśmy niesamowitą metamorfozę. Nasze wnętrze nabrało nowego charakteru, co dodało nam energii do realizacji kolejnych ciekawych pomysłów. Nasza przemiana została zauważona przez media:

              flesz.jpg [miniaturka]      finelife.jpg [miniaturka]     artykul.jpg [miniaturka]

 

Jesteśmy idealnym miejscem dla projektantów i firm odzieżowych,  które próbują zaistnieć w branży modowej. Showroom Vertigo to pośrednik między  magazynami, telewizją, Internetem, a naszymi Klientami, czyli markami odzieżowymi.  Mamy też swój udział w stylizacji prezenterów telewizyjnych i środowiska polskich VIP-ów. Dzięki temu, że gromadzimy w jednym miejscu kolekcje współpracujących z nami firm, mamy stały kontakt ze stylistami. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży modowej oraz odpowiedniej strategii marketingowej, pracujemy nad pozytywnym wizerunkiem naszych klientów w mediach.

Showroom Vertigo powstał w 2003 roku, a jego założycielką jest Grażyna Dworak, pasjonatka mody z imponującym doświadczeniem w produkcjach i stylizacjach sesji zdjęciowych i katalogów mody.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Vertigo to życie zawodowe Grażyny Dworak.