Vertigo

Nowa marka w Showroomie – Mefese!


Unikatowe wzory, modne fasony i piękna kolorystyka – najnowsza kolekcja SS19 marki Mefese zachwyca swoją wyjątkowością . High fashion z polską metką!
Delikatna, zwiewna, kobieca – ujmująca!
Zapraszamy do naszego Showroomu oraz do pobierania packshotów!

Czytaj dalej

 • 25 09

  Showroom Vertigo rozpoczął współpracę w zakresie fashion PR z marką LE CHAMEAU, w którą chętnie ubiera się brytyjska rodzina królewska. Piękne kalosze są dostępne już w Showroom Vertigo! Idealne na jesienną chandre !

 • 24 09

 • 20 09

  NA billboardzie możecie zobaczyć : Małgorzate Sochę w sukience VISSAVI, Magdalenę Stużyńską w bluzce BIALCON oraz marynarce RABARBAR, oraz Anitę Sokołowską w marynarce TUWE."Przyajciółki" w samym centrum Warszawy w naszych markach!

 • 19 09

      http://www.groszki.pl/groszki/1,89796,12513809,KONKURS___Wygraj_bielizne_i_bony_na_zakupy.html ATRAKCYJNE NAGRODY: Pierwsze miejsce - komplet bielizny Meva Fashion oraz bon na zakupy o wartości 200zł w www.StyleUP.pl Drugie miejsce - komplet bielizny Meva Fashion oraz bon na zakupy o wartości 150zł w www.StyleUP.pl Trzecie miejsce - komplet bielizny Meva Fashion oraz bon na zakupy o wartości 100zł w www.StyleUP.plZapraszamy do udziału!

 • 19 09

  Dziś zakończył się konkurs na portalu LULA.PL Bony na zakupy w sklepie internetowym StyleUp.pl o łącznej wartości 450 zł oraz sukienka Vissavi trafią do uczestników konkursu. Zespół Showroom Vertigo gratuluje wszystkim laureatom!:) Ale to nie koniec atrakcji ! JUŻ DZIŚ RUSZA KONKURS NA PORTALU GROSZKI.PL !