Vertigo

Jelonek-nowa marka w Showroomie Vertigo


Jelonek to polska marka, która swoje doświdaczenie buduje od lat. Założeniem firmy jest tworzenie odzieży z wysokogatunkowo materiałów, dobrej jakościowo, z dbałością o detale. Swoje autorskie projekty kierują do ambitnych, pewnych siebie,w każdym wieku kobiet. Twórcom marki udało sie przmycić trendy ze światowych wybiegów, nadając im lżejszej, bardziej przystępnej formy. Marka Jelonek celebruje kobiecść w każdej okazałości i sprawi, że będziesz podekscytowana latem.

Czytaj dalej

 • 26 10

  Produkty Max Mara charakteryzują się kobiecością i ponadczasową elegancją. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i zachwycające nowoczesnym designem zdobyły popularność na całym świecie. Od teraz w naszym showroomie!  

 • 23 10

  Paulina Sykut podczas urodzinowej imprezy magazynu Party wystąpiła ze srebrną torebką Menbur!  

 • 16 10

  Marta Kielczyk ponownie wystąpiła w "Panoramie" w stylizacji z użyciem marki Midori. Tym razem wybrała klasyczny żakiet. Według nas prezentuje się w nim świetnie! Zapraszamy do ściągania packshotów Midori: http://www.vertigo.waw.pl/packshoty-galeria,midori,306.html#content_id=306

 • 10 10

    Stylistki zaprezentowały kilka modeli kaloszy marki Le Chameau, doradzając jak zastosować je do różnych stylizacji.

 • 08 10

  Edyta Górniak po raz kolejny postawiła na naszą markę. Tym razem są to dwie pary okularów marki Carrera, w których Edyta wystąpiła w teledysku "Co tylko chcesz". Utwór jest polskojęzyczną wersją utworu "Consequences". Edyta Górniak po raz kolejny postawiła na Carrerę i nic dziwnego - w okularach tej marki wygląda świetnie!