Vertigo


Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/vertigo/web/vertigo.waw.pl/app/modules/default/views/scripts/vertigo/klienci/content.phtml on line 16

Projektanci Makalu, w nowej kolekcji na sezon wiosna/lato 2011, sięgnęli po jakże bliskie naszym sercom tematy safari i kolonialny, interpretując je w nowoczesny sposób dostosowany do wymogów nadchodzącego sezonu, a na deser serwując nam styl pełen miejskiego szyku na miarę nowojorskiej Wall Street.

Paleta kobiecych odcieni w kolekcji Makalu jest świeża i uwodzicielska, perfekcyjna na wiosnę i lato. Ważną rolę odgrywają tu barwy inspirowane naturą, przede wszystkim wszystkie odcienie zieleni, szczególnie khaki, mech i oliwka, wzbogacone tonacjami ziemi, szarości i piasku, z akcentami bieli, makowej czerwieni i turkusu. Obok nich pojawi się również tak modna gradacja kolorystyczna, w wersji koktajlowej.

Makalu, wspierając się młodzieńczą nonszalancją, stawia na wszechstronną letnią garderobę, w niektórych momentach lekką i zwiewną, w innych podkreślającą rysunek ciała. Na wieczór proponuje luźne i płynne draperie, a do pracy proste sukienki z naturalnym dekoltem. Do tego niezwykłe printy sprawiające wrażenie rozmytych na wodzie niebieskich alg, niefrasobliwe groszki w zupełnie nowym, kolonialnym wydaniu czy unowocześnione wzory batikowe, zwierzęce i orientalne, które sprawiają, że sukienki, tuniki i bluzki stają się jeszcze bardziej interesujące. Kluczem tej kolekcji jest nowoczesność i kobiecość wzbogacone nutką sportowości. To kosmopolityczna stylizacja, która czyni kobietę piękniejszą i pewniejszą siebie. A ponieważ do tej pory nie wymyślono nic co było by bardziej sexy od błysku w oku i pewności siebie, korzystajmy zatem i razem z Makalu odmieńmy się na wiosnę.

Makalu

Zdjęcia wizerunkowe