Vertigo


Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/vertigo/web/vertigo.waw.pl/app/modules/default/views/scripts/vertigo/klienci/content.phtml on line 16

W ubraniach Invuu możesz się dopatrzeć inspiracji zaczerpniętych z podróży do takich miast i krajów  jak Indie, Boliwia, Hongkong czy Korea. W  propozycjach znajdziemy zarówno jaskrawe, soczyste kolory, jak i delikatne beże czy klasyczną czerń. Sukienki, bluzki i legginsy zachwycają pomysłem i jakością wykonania. W kolekcji marki znajdziesz również ogromny wybór różnorodnych dodatków – niebanalne naszyjniki, pierścionki, torebki, chusty, futrzane szale i czapki - robią niesamowite wrażenie. Projektanci marki Invuu tworzą przede wszystkim dla kobiet energicznych, lubiących podkreślać swoją kobiecość i seksapil, ale czyniąc to z klasą. Jeżeli pragniesz stworzyć wyjątkową i modną stylizację, Invuu z pewnością okaże się dobrym wyborem.

Zapraszamy do butiku w Kielcach oraz na stronę firmy: www.invuu.com, na której znajdziesz szeroki wybór dodatków.

INVUU

Rozkoszuj się modą razem z londyńskim INVUU!

Zawitała do nas nowa, świeża marka prosto z Londynu! Invuu to niesamowita kompilacja różnorodnych wzorów, fasonów i kolorów. Oryginalność, niepowtarzalność oraz egzotyczność – o to cechy, na które stawia marka.

Salony

www.invuu.com

Butik ul. Częstochowska 12  25-647 Kielce

Zdjęcia wizerunkowe