Vertigo


Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/vertigo/web/vertigo.waw.pl/app/modules/default/views/scripts/vertigo/klienci/content.phtml on line 16

Eksplozja kolorów w nowej kolekcji Custo Barcelona na wiosnę-lato 2011

Poznaj niesamowitą ferie soczystych kolorów i ekspresyjnych wzorów razem z nową kolekcją Custo Barcelona na wiosnę-lato 2011. Marka pozostała wierna kolorowemu, lifestylowemu lookowi w połączeniu z oryginalnymi drukami. To nowoczesna i energetyczna propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają zabawę z modą i lubią wyróżniać się w tłumie. Najnowsza kolekcja zachwyca przede wszystkim nietypowymi grafikami, wysokiej jakości tkaninami oraz tęczowymi barwami. W propozycji na wiosnę znajdziesz między innymi niesamowite płaszcze o ciekawej fakturze, wzorzyste sukienki, bluzki z unikalnymi ilustracjami.  Ten niepowtarzalny i innowacyjny styl Custo może stać się niesamowitym źródłem inspiracji dla wielu kobiet. Ubrania marki są tak wyraziste, że nawet jeden element kolekcji potrafi niesamowicie podkreślić indywidualny charakter stroju. Custo prowadzi drogę do nowej granicy mody, wyróżnia się indywidualnym głosem i niekonwencjonalnymi pomysłami. Kolekcja na wiosnę-lato 2011 z pewnością ożywi ulice niejednego miasta i sprawi, że poczujemy się wyjątkowo.

Custo Barcelona

Bracia Dalmau, Custo i David, stworzyli markę Custo Barcelona we wczesnych latach 80-tych po przebyciu wyprawy dookoła świata. Podróż ta była nie tylko odkrywaniem nowych lądów, ale także inspirującym doznaniem artystycznym, kulturalnym i filozoficznym. Najbardziej wpływowym elementem wyprawy było odkrycie stylu kalifornijskiego, podpatrzonego u surferów oraz psychodelicznego stylu z części północnej. Kompilacja wielobarwnego i nowatorskiego stylu odkrytego na t-shirtach i topach zrobiła ogromne wrażenie na projektantach, nieznanego im dotychczas w rodzimej Hiszpanii. Wykorzystując całą zdobytą wiedzę, stworzyli markę Custo Line. Nauczyli się technik malowania i wykończeń.

Salony

www.pkfashion.eu.com

Zdjęcia wizerunkowe